Jautājumi/atbildes

Savus jautājumus Jūs varat sūtīt uz e-pastu: kaspars.varpins@liepaja.lv un saņemsiet atbildi!

JautājumsKā var iestāties Liepājas pašvaldības policijā, kādas ir prasības kandidātiem un vai es varu apvienot darbu ar studijām augstskolā?
AtbildeTrešdienās no 16:00-17:00 vai piektdienās no 10:00-11:00 jāierodas uz pieņemšanu pie Liepājas pašvaldības policijas priekšnieka Ulda Novicka Jelgavas ielā 48, 17.kabinetā uz pārrunām, līdzi ņemot CV un motivācijas vēstuli.

Prasības kandidātiem:
- jāatbilst likuma par policiju 21.panta prasībām,
- jābūt labai fiziskai sagatavotībai,
- jābūt labai veselībai.

Darbu ar studijām augstskolā ir iespējams apvienot.
JautājumsJautājums par suņu vešanu pastaigā gar pludmali. Suns ir maza auguma un vienmēr tiek vests pavadā vai tas ir pieļaujams, ja jā tad kurās vietās un laika posmos?
Atbilde2012.gada 10.maija Liepājas pilsētas domes saistošajos noteikumos nr.12 "Liepājas pilsētas pludmales un peldvietu lietošanas noteikumi" 16.punktā ir minēts, ka peldvietās ir aizliegts izvest pastaigā un peldināt suņus un citus mājdzīvniekus. Līdz ar to, no tā izriet, ka suņus pavadā var izvest Liepājas pludmalē izņemot teritorijas no Kūrmājas prospekta līdz Jūrmalas ielai un no Pērkones ielai līdz Vaiņodes ielai.
Suņa izmēram nav nozīmes.
JautājumsCik ilgā laikā jāsaņem atbilde uz iesniegumu?
AtbildeIesniegumu likuma 5.panta Iesnieguma izskatīšana un atbildēšana uz to 3.punktā minēts, ka iestāde atbildi pēc būtības sniedz saprātīgā termiņā, ņemot vērā iesniegumā minētā jautājuma risināšanas steidzamību, bet ne vēlāk kā viena mēneša laikā no iesnieguma saņemšanas, ja likumā nav noteikts citādi.