S-37 “Iedzīvotāji drošībai” / “Citizens for Safety”

cifosa_logo_rgb_150EUSBSR logo - for light backgrounds_seedeu_logoEUSBSR SEED MONEY FACILITY (Eiropas Savienības stratēģijas Baltijas jūras reģionam Projektu sagatavošanas fonds) atbalstīja Gdaņskas pašvaldības policijas (Polija), Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas (Latvija) un Viļņas pašvaldības administrācijas (Lietuva) kopīgo projektu “Building urban safety through citizens participation” (Drošas pilsētas veidošana izmantojot iedzīvotāju līdzdalību). Īsāks, darba nosaukums projektam tika piešķirts – “Citizens for Safety” (Iedzīvotāji drošībai).

Projekta ietvaros tika veikta visu trīs projektā iesaistīto pilsētu iedzīvotāju aptauja par dažādiem jautājumiem saistībā ar drošību. Ar projekta aptaujas rezultātiem iespējams iepazīties ŠEIT.

Balstoties uz projekta aptaujas rezultātiem, projekta noslēguma fāzē, darba grupa ir vienojusies par tālāko rīcību, kas sekos pēc projekta noslēguma. Plānos ir iesaistīt jaunus partnerus un veicināt sabiedrības iesaistīšanos dažādos drošības jautājumos, kā arī popularizēt drošas pilsētvides veidošanu, ko var veikt paši pilsētu iedzīvotāji.

Projekta mājaslapa – http://www.citizensforsafety.eu/

cifosa