Pašvaldības policijas darbinieki formas tērpos

Baltijas jūras kāpu aizsargjoslā fiksē personu, kura vadīja transportlīdzekli alkohola reibumā un bez tiesībām

29. aprīlī Liepājas pašvaldības policijas darbiniekiem patrulējot Atmodas bulvārī, tika ievērota kāda automašīna, kura atradās Baltijas jūras kāpu aizsargjoslā. Pārbaudot personas datus noskaidrots, ka persona vadīja transportlīdzekli bez autovadītāja apliecības, kā arī būdams alkohola reibumā.

Ap pulksten 15:20 pašvaldības policijas amatpersonām patrulējot Atmodas bulvārī ievērots kāds transportlīdzeklis, kura vadītājs bija pārkāpis Aizsargjoslu likumu – iebraucis Baltijas jūras krasta kāpu zonā. Pašvaldības policijas darbiniekiem tuvojoties transportlīdzeklim, tā vadītājs centās no notikuma vietas aizbēgt, taču tas neizdevās. Apstādinot transportlīdzekli un noskaidrojot personas datus, konstatēts, ka persona vada transportlīdzekli bez vadītāja atļaujas, kā arī no personas bija jūtama alkoholam raksturīga smaka. Notikuma vietā tika piesaistītas Valsts policijas amatpersonas, kuras konstatēja, ka persona atrodas 1,19 promiļu reibumā.

Pašvaldības policijas amatpersonas pret personu uzsāka administratīvā pārkāpuma procesu par iebraukšanu Baltijas jūras kāpu aizsargjoslā, savukārt Valsts policija uzsāka kriminālprocesu.