Attēls ar ilustratīvu nozīmi - atslēgas

Dzīvoklī iekļuvis bezpajumtnieks cenšas piesavināties apavus un apģērbu

20.martā ap pulksten 20:05, Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Dārtas ielu, kur kādā dzīvoklī ielauzies bezpajumtnieks, kurš savācis visus dzīvoklī esošos apavus un piemeklējis sev jaunu apģērbu.

Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Dārtas ielu, kur, kā apgalvo 1995.gadā dzimusī īpašuma pilnvarotā apsaimniekotāja, dzīvoklī iespējams atrodas nepiederoša persona, jo konkrētā dzīvokļa iemītnieki ir izbraukuši no pilsētas. Aizdomas par to, ka dzīvoklī kāds atrodas, radās dēļ vairākiem aizdomīgiem novērojumiem – dzīvoklī kāds pārvietojās ar lukturīti, manīts atvērts logs un ēkas kaimiņi dzirdējuši soļus, kas nākuši no minētā dzīvokļa.

Saņemot īpašuma pilnvarotās personas lūgumu uzlauzt dzīvokļa durvis, tika piesaistīti Valsts policijas darbinieki. Ieejot dzīvoklī, tika pamanīta uz grīdas guļoša persona, kura, kā noskaidrots, ir kāds bezpajumtnieks, kurš dzīvoklī iekļuvis ar kāpņu telpā atrastas atslēgas palīdzību. 1973.gadā dzimušais vīrietis bija savācis visus dzīvoklī esošos apavus, piemeklējis sev citu apģērbu un ēdis dzīvoklī esošo pārtiku. Notikuma vieta nodota Valsts policijai, tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.