Jaunais gads sagaidīts visnotaļ mierīgi

29.decembrī ap pulksten 18:51 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu namiem Eduarda Tisē ielā, kāds mājas iedzīvotājs aizturējis vairākus jauniešus, kuri esot demolējušies nama kāpņu telpā. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās un tika konstatēts, ka izsists viens no kāpņutelpas stiklojumiem. 2004.un divi 2003.gadā dzimušie jaunieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

29.decembrī ap pulksten 20:50 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija, par to, ka vienā no Oskara Kalpaka ielā esošajiem pagalmiem guļot kāda persona. Ierodoties notikuma vietā, uz ielas tika pamanīta persona, kura daļēji gulēja uz ceļa braucamās daļas. Uzrunājot personu, tā kļuva agresīva, uzvedās neadekvāti, kā arī centās uzbrukt policijas darbiniekiem. Nogādājot agresīvo personu Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pagaidu turēšanas telpās, persona turpināja agresīvi uzvesties. Veicot personas apskati, netika sajusta alkohola reibumam raksturīgā specifiskā alkohola smaka izelpā, līdz ar to radās aizdomas, ka minētā persona ir iespējams lietojusi kādas citas apreibinošās vielas. Tā kā turpinājās personas neadekvātā uzvedība, tika pieņemts lēmums personu nodot mediķu aprūpē, lai uzmanītu un neapdraudētu personas veselības stāvokli. 1997.gadā dzimušajam vīrietim sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.

Aizvadītā 2019.gada sagaidīšana Liepājā Pašvaldības policijas darbiniekiem noritējusi visnotaļ mierīgi. Iedzīvotāju izsaukumi pārsvarā bija saistīti ar nepareizi novietotām automašīnām dzīvojamo māju pagalmos, kā arī saistībā ar ģimenes konfliktiem. Konstatēti 9 pārkāpumi, savukārt Pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai ievietotas 7 personas.