Lieldienu brīvdienu notikumi

LPPP_logo17.aprīlī ap pulksten 13:10 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas velopatruļas darbinieki, patrulējot Klaipēdas ielā, ievēroja trīs personas, kuras centās dedzināt daudzstāvu mājas ieejas rokturus. 2000.un divi 2001.gadā dzimušie jaunieši aizturēti un nodoti vecākiem. Vecākiem atstātas pavēstes par ierašanos Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

17.aprīlī ap pulksten 23:55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Siļķu ielā, ievēroja piecas personas, kuras pamanot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas operatīvo transportlīdzekli sāka bēgt, kā arī bija dzirdama kādas automašīnas signalizācijas skaņas. Pēc visu jauniešu notveršanas, noskaidrojās, ka viņi bija nolauzuši automašīnas spoguli. Visi jaunieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

18.aprīlī ap pulksten 15:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Atmodas bulvārī uz ielas guļot persona reibuma stāvoklī. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Pārbaudot personas datus, noskaidrojās, ka 1979.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, kur viņš arī nogādāts pēc atskurbšanas.

18.aprīlī ap pulksten 22:45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Raiņa ielā notiekot kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Kautiņš tika pārtraukts. Cietušais nodots mediķiem, savukārt, visi trīs uzbrucēji aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

19.aprīlī ap pulksten 18:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Klaipēdas ielā, ievēroja divus jauniešus, kuri uzvedās neadekvāti. Aprunājoties ar jauniešiem, viņi nespēja sakarīgi atbildēt uz jautājumiem, kā arī nespēja nostāvēt kājās. Abi jaunieši atzina, ka ir smēķējuši nezināmas izcelsmes augu valsts maisījumu. 1996.un 1997.gadā dzimušie jaunieši nodoti mediķiem, kā arī par gadījumu informēta Valsts policija lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.