Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas 8.-10.septembra notikumi

8.septembrī ap pulksten 14:55 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija no Liepājas pludmales glābšanas dienesta darbiniekiem, par to, ka pludmalē esot 2011.gadā dzimis zēns bez pieaugušajiem. Veicot pārrunas ar zēnu, tika noskaidrots, ka viņš viens, bez vecāku ziņas, atnācis spēlēties uz pludmali. Tika noskaidroti vecāku personas dati un kur viņi atrodas. Septiņgadīgais zēns nogādāts pie mātes darba vietā. Ar zēnu un viņa māti tika veiktas audzinoša rakstura pārrunas.

8.septembrī ap pulksten 16:25 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Grīzupes ielā kāds vīrietis dedzinot zarus un zāli. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka tur deg zāle un krūmi apmēram 100 kvadrātmetru platībā. Notikuma vietā bija ieradušies arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki, kuri uzsāka dzēšanas darbus. Netālu atradās kāds vīrietis, kurš izskatījās satraucies. Veicot pārrunas ar vīrieti, tika noskaidrots, ka viņš ir aizdedzinājis zāli, ko vēlāk pats esot centies nodzēst. 1968.gadā dzimušajam vīrietim tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par kūlas dedzināšanu, par ko uzliek naudas sodu no 280 līdz 700 eiro un par dzīvesvietas nedeklarēšanu, par ko izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu līdz 350 eiro.

9.septembrī ap pulksten 12:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka maršruta autobusā kāda gados veca sieviete braucot jau vairākus apļus un neko neatceroties, kā arī nespējot pateikt, kur dzīvojot. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīta aprakstam atbilstošā sieviete. Aprunājoties ar autobusa vadītāju, viņš apstiprināja, ka sieviete autobusā atrodas jau samērā ilgi. Aprunājoties ar minēto sievieti, viņa nespēja atbildēt uz jautājumiem. Nogādājot sievieti Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai un sazinoties ar Valsts policijas darbiniekiem, tika noskaidrots, ka meklēšanā atrodas vecāka gadagājuma sieviete, bet noskaidrojās, ka tā ir cita persona. Sieviete tika nodota medicīnas darbiniekiem. Vēlāk Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā ieradās kāda sieviete, kura paskaidroja, ka pazudusi viņas māte, kura atbilda apmaldījušās sievietes aprakstam. Sievietei tika paskaidrots, ka viņas pazudusī māte atrodas pie mediķiem, kur iespējams viņu satikt.

9.septembrī ap pulksten 14:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Ed.Tisē ielā, ievēroja personu, kura pārvietojās ar kvadriciklu bez valsts reģistrācijas numurzīmes. Kvadricikla vadītājs tika apturēts un noskaidrots, ka viņš vēl nav paspējis to reģistrēt, kā arī nespēja uzrādīt transportlīdzekļa tehnisko pasi. 1976.gadā dzimušais vīrietis tika nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.