Policijas automašīna pa koka laipu iebraukusi pludmalē. Policijas darbinieki veic pārrunas ar personu.

Pašvaldības policija aiztur jauniešus, kuri traucēja sabiedrisko kārtību pludmalē un aizdedzināja pārvietojamo labierīcību kabīni

31. maijā ap pulksten 14:50 saņemta informācija, ka Vaiņodes ielas galā, pludmalē, vairāki jaunieši konfliktē ar pludmales apmeklētājiem. Ierodoties notikuma vietā, jaunieši jau bija devušie prom, tāpēc policijas darbinieki no lieciniekiem un glābējiem ieguva informāciju par jaunieši izskatu un pārvietošanās virzienu. Tika ievērots, ka no vienas pludmalē esošajās pārvietojamās labierīcību kabīnes nāk dūmi, tāpēc tika pieņemts lēmums nekavējoties izsaukt VUGD.

Pašvaldības policijas darbinieki devās apsekot teritoriju un, balstoties uz liecinieku sniegto informāciju, iespējamos vainīgo jauniešu sastapa Vētru ielas stāvlaukumā. Jaunieši skaidroja, ka pludmalē nav bijuši, taču policijas darbinieki pieņēma lēmumu fiksēt jauniešu personas datus. Jaunieši devās tālāk savās gaitās, taču kārtībsargi turpināja teritorijas apsekošanu. Neilgi pēc tam saņemta informācija no nepilngadīgo lietu nodaļas darbiniekiem, ka viens no iepriekš sastaptajiem jauniešiem ir iespējamā vainīgā persona, tāpēc visi jaunieši, dzimuši 2008. un 2009. gadā, tika atkārtoti atrasti un nogādāti Valsts policijā tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.