Piedalīsies 2.starptautiskajā pašvaldības policiju konferencē

LPPP_logoNo 14.līdz 16.maijam Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis, priekšnieka vietnieks Uldis Novickis un pārstāvis Kaspars Vārpiņš dosies uz Viļņu, kur piedalīsies 2.Starptautiskajā Pašvaldības policiju konferencē „Maznozīmīgu pārkāpumu ietekme uz pilsētvides drošību”.

Plānots, ka konferencē piedalīsies pašvaldības policiju pārstāvji no Lietuvas, Latvijas, Vācijas, Polijas, Spānijas un Igaunijas.

Konferences laikā plānots apspriest, diskutēt un dalīties pieredzē par maznozīmīgo pārkāpumu ietekmi uz pilsētvides drošību, ķēpājumiem, jauniešu pārkāpumiem, trokšņošanu, videonovērošanas sistēmām un citiem jautājumiem.

Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas priekšnieks Normunds Dīķis: „Dalība šādā konferencē noteikti būs noderīga kā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijai, tā arī Liepājas iedzīvotājiem, jo satiekoties ar pašvaldību policistiem no dažādām Eiropas valstīm un pārrunājot aktuālus, ar iedzīvotāju drošību saistītus jautājumus, ir iespēja uzlabot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbu un drošību Liepājā.”