Policijas automašīna ar atvērtām durvīm

Tiek saņemts izsaukums par alkohola lietošanu publiskā vietā. Uz vietas ierodas un tiek aizturēta Valsts policijā meklēta persona

22.augustā ap pulksten 13:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur vairākas personas sabiedriskā vietā lietoja alkoholiskos dzērienus. Notikuma vietā ieradās un tika aizturēta kāda persona, kura, kā noskaidrots, atradās Valsts policijas meklēšanā.

            Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Rīgas ielu, kur zālājā atrodoties vairākas personas un lietojot alkoholiskos dzērienus, kā arī ar skaļo uzvedību traucējot sabiedrisko kārtību. Ierodoties notikuma vietā un konstatējot pārkāpumu, notikuma vietā ieradās vēl kāds vīrietis, kurš izrādīja huligānisku rīcību un izteica rupjas un aizskarošas frāzes pret policijas darbiniekiem. Pārbaudot minētā vīrieša personas datus tika noskaidrots, ka 1985.gadā dzimušais pārkāpējs atrodas Valsts policijas meklēšanā. Vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijas iecirknī tālāko procesuālo darbību veikšanai.