Uz ielas izceļas fizisks konflikts. Pašvaldības policijas darbinieki aiztur vainīgo

29.maijā ap pulksten 21:00 Liepājas pilsētas Pašvaldības policija saņēma izsaukumu uz Kūrmājas prospektu, kur notiekot kautiņš starp divām personām.

            Ierodoties notikuma vietā, Pašvaldības policijas darbiniekus uzrunāja jaunietis, kurš izsaucis policijas darbiniekus un paskaidroja, ka noticis kautiņš starp divām personām, no kurām viena esot guvusi galvas traumu un devusies pilsētas centra virzienā, taču otra devusies Celtnieku ielas virzienā.

Policijas darbinieki, apsekojot apkārtni, ievēroja minēto cietušo personu. Kā noskaidrojās, 1981.gadā dzimušajam vīrietim bija manāmi miesas bojājumi, tāpēc tika pieņemts lēmums izsaukt NMPD. Savukārt balstoties uz aculiecinieka sniegto informāciju, apkārtnes apsekošanas laikā netālu no notikuma vietas, tika ievērots iespējamais vainīgais vīrietis. Uzrunājot minēto personu, 1990.gadā dzimušais vīrietis apstiprināja, ka starp abiem vīriešiem izveidojies konflikts, kas beidzies ar kautiņu. Vainīgais tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai.