Aiztur neadekvātu vīrieti

1.februārī stundu pēc pusnakts Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums uz Ventspils ielu, kur ēkas kāpņu telpā atrodoties sveša persona. Pārrunu laikā 1988.gadā dzimušais vīrietis paskaidroja, ka te dzīvojot viņa draugs, bet viņš nezinot kurā dzīvoklī, tādēļ viņš gaida, kad draugs iznākšot no dzīvokļa.

Policijas darbiniekiem bijusi informācija, ka šis pats vīrietis ir paviesojies Vānes ielā  “Liepājas valsts tehnikuma ēkā” un 7.vidusskolā, kā arī tikusi saņemta informācija no iedzīvotājiem, ka Laumas rajonā staigājot dīvains vīrietis ar maisiņu pie mutes no kura nāk acetona smaka. Pēc pazīmēm šis vīrietis atbilda saņemtajai informācijai. Sarunas laikā ar policistiem tika noskaidrots, ka vīrietis vēlas atrast draudzeni, tāpēc viņš dodas uz skolām, lai iepazītos. Vīrietim tika paskaidrots, ka skolas nav tā vieta, kur iepazīties.

Vīrieti nogādājot savā dzīvesvietā Flotes ielā 7 un, aprunājoties ar nakts patversmes darbiniekiem, tika noskaidrots, ka aizturētais tāds dīvains esot jau ilgu laiku, bet neesot agresīvs.

No rīta 1.februārī Pašvaldības policijas darbinieki vīrieti aizturēja Ventspils ielā 57 – skolas teritorijā, kur viņš smēķēja neatļautā vietā. Vīrietis tika nogādāts Liepājas pilsētas pašvaldības policijā protokola sastādīšanai. Tā kā aizturētais uzvedās neadekvāti, tika pieņemts lēmums nodot vīrieti Neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem tālākai rīcībai.