Aizvadītās diennakts notikumi

20.jūnijā plkst. 12:42 tika saņemts izsaukums Jūrmalas ielas galā pludmalē, kur trīs vīrieši lieto alkoholu un peldas atkailinājuši savus dzimumorgānus. Ierodoties notikuma vietā, glābšanas dienesta darbinieki norādīja uz četriem jauniešiem (dzimuši 1982. 1993. 1996. un 1999. gadā), no kuriem trīs bija atkailinājušies. Personas tika aizturētas un nogādātas Pašvaldības policijas iecirknī personu datu noskaidrošanai un protokolu sastādīšanai pēc LAPK 167 panta, par sabiedriskā miera traucēšanu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību vai bezkaunīga rīcība, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot cilvēku mieru, iestāžu, uzņēmumu (uzņēmējsabiedrību) vai organizāciju darbu (sīkais huligānisms).

20.jūnijā plkst. 13:32 tika saņemts izsaukums, ka Matīsa Gūtmaņa ielā18/20, kur vīrietim, divas nepilngadīgas personas, dzimušas 2003 gadā izrāvušas no rokām mobilo telefonu un aizbēgušas. 1905.gada ielā 32 uz ielas tika pamanītas aprakstītās personas, kuras iespējams bija izrāvušas mobilo telefonu vīrietim no rokām. Personas tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

20.jūnijā tika saņemts izsaukums uz Egļu ielu 33, kur tiekot dedzināti atkritumi. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka tika dedzināta vecā zāle. Ierodoties notikuma vietā,  īpašumā sastaptai personai tika izskaidrots, ka Liepājas teritorijā nav atļauts kurināt ugunskuru. Pārbaudot personas datus tika noskaidrots, ka persona atrodas Valsts policijas meklēšanā.1972 gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā tālāko lietas apstākļu noskaidrošanai.

20.jūnijā plkst. 20:13 patrulējot Raiņa un Jelgavas ielas krustojumā Pašvaldības policiju apstādināja vīrietis un sieviete, blakus abiem atradās 2015 gadā dzimusi meitenīte, personas paskaidroja, ka ejot pa Raiņa ielu esot ievērojuši minēto meitenīti vienu pastaigājamies pa ielu. Meitenīte nespēja nosaukt savu vārdu, bet mācēja parādīt, kur dzīvo. Policijas darbinieki kopā ar  meitenīti devās viņas norādītajā virzienā. Aizejot līdz norādītajai adresei tika sastapti divi jaunieši, kuri paskaidroja, ka meitenīte ir viņu māsa. Kamēr jaunieši devās sameklēt meitenītes tēvu, pagalmā ieradās meitenītes māte, kura paskaidroja, ka meitenīte esot bijusi kopā ar viņu, bet kad esot uz brīdi novērsusies, meitenīte esot pazudusi no viņas redzes loka. Ar māti tika veiktas audzinoša rakstura pārrunas.

20.jūnijā plkst. 22:03 tika saņemts izsaukums uz Rojas ielu 36, kur automašīnā atrodas divi bērni, aptuveni divus un trīs gadus veci. Ierodoties notikuma vietā Pašvaldības policiju sagaidīja zvanītāja un norādīja uz automašīnu, kurā sēdēja divi mazi bērni. Tuvojoties transportlīdzeklim no Rojas ielas 36 iznāca divas personas vīrietis un sieviete, kuri paskaidroja, ka te ir viņu bērni. Vīrietis paskaidroja, ka esot uz pāris minūtēm uzgājuši pie paziņām pēc zemenēm bērniem. Ar personām uz vietas veiktas audzinoša rakstura pārrunas.

21.jūnijā plkst. 02:11 tika saņemts izsaukums par to, ka pie Jaunā tilta guļot persona. Ierodoties notikuma vietā tika konstatēts, ka zem tilta guļ 1999.gadā dzimis vīrietis. No personas aptuveni 30 metru attālumā atradās velosipēds. Persona paskaidroja, ka neesot šo riteni nekad redzējis. Personai Pašvaldības policijas palīdzība nebija nepieciešama un no notikuma vietas devās prom. Velosipēds tika nogādāts Valsts policijā.