Aizvadītās nogales notikumi

23. jūnijā plkst. 20:19 tika saņemts izsaukums uz Atmodas bulvāri, kur sieviete reibumā stumjot bērnu ratos. Ierodoties notikuma vietā tika pamanīta 1979. gadā dzimusi sieviete, kura streipuļodama stūma bērna ratus. Tika pieņemts lēmums izsaukt Pašvaldība policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieku, kurai tika nodots zīdainis, kuru nogādāja VSAC “Kurzeme” filiālē. Bērna māte tika nogādāta Liepājas pilsētas pašvaldības policijas pagaidu turēšanas telpās, kur personai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc LAPK 173. panta par bērna aprūpes pienākumu nepildīšanu. 

Savukārt, 24.jūnijā plkst. 17:28 tika saņemts izsaukums, uz Oskara Kalpaka ielu, pie tilta, kur divi nepilngadīgie jaunieši staigājot pa tilta palīgkonstrukcijām. Dodoties uz notikuma vietu, pa Pulvera ielu, kanāla malā tika ievēroti dūmi.  Piebraucot tuvāk, ievērojām, ka vairāki nepilngadīgie dzēš degošu zāli. Nepilngadīgās personas ( 2006., 2007. un 2008. gadā dzimušie) informēja ,ka vainīgās persona esot aizbēgušas, bet viņu draugs esot vienu no viņiem aizturējis un vedot uz notikuma vietu. Uz notikuma vietu tika izsaukta VUGD lai nodzēstu degošo zāli. Iespējamā vainīgā persona 2008 gadā dzimušais jaunietis nogādāts dzīvesvietā un nodots vecākiem. Tika veiktas audzinoša rakstura pārrunas un atstāta pavēste par ierašanos Pašvaldības policijā.

24.jūnijā plkst. 02:25 tika saņemts izsaukums par to, ka Jelgavas ielā 14, mājas pagalmā, divi jaunieši, braukājot ar velosipēdu, un ar krāsu baloniem esot apzīmējuši ietvi. Dodoties uz minēto adresi, Raiņa ielas un Jelgavas ielas krustojumā tika pamanīti divi 2004. gadā dzimuši jaunieši, ar velosipēdiem. Jaunieši paskaidroja, ka minētā pagalmā neesot bijuši, tikai braukuši garām adresei. Apsekojot minēto adresi, netika konstatēts, ka ietve būtu apzīmēta ar krāsas balonu. Tā kā personas bija piecpadsmit gadus veci un atradās sabiedriskā vietā bez pieaugušas personas klātbūtnes, tika pieņemts lēmums abus jauniešus nogādāt dzīves vietā.