Aizvadītās nedēļas nogales notikumi

10.martā ap pulksten 12:45 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Krūmu ielā vairākas personas ostot līmi. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanītas četras aprakstam atbilstošās personas, taču līmi tās neostīja. Pārbaudot personas, pie tām tika atrasti priekšmeti līmes ostīšanai. 1999., 2004.un divi 2001.gadā dzimušie jaunieši tika aizturēti un nogādāti Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

10.martā ap pulksten 14:15 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Brīvības ielā, ievēroja, ka Raiņa parkā atrodas četras personas, no kurām divas apreibinājās ostot līmi. Tā kā divas no personām bija stipri apreibinājušās, uz notikumu vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde un 2001.un 2000.gadā dzimušie jaunieši nodoti mediķu aprūpē.

10.martā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki veica reidu, lai noskaidrotu, vai tirdzniecības vietās netiek pārkāpts Alkoholisko dzērienu aprites likums, pārdodot alkoholu nepilngadīgām personām. Reida laikā tika pārbaudītas piecas tirdzniecības vietas. Nevienā no pārbaudītajām tirdzniecības vietām pārkāpumi netika konstatēti.

11.martā ap pulksten 03:40 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka Jāņa ielā kāda persona cenšoties izņemt un aiznest kanalizācijas aku vākus. Ierodoties notikuma vietā, tika pamanīta persona, kura, ieraugot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas operatīvo transportlīdzekli, centās paslēpties. Notverot minēto personu, tika noskaidrots, ka tā atrodas Valsts policijas meklēšanā, līdz ar to 1972.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.