Cilvēki šķērso gājēju pāreju

Kādas viesnīcas iemītnieki ziņo par uz ielas sastaptu nomaldījušos bērnu. Pašvaldības policija nogādā bērnu dzīvesvietā

15.decembrī ap pulksten 18:30 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki saņēma informāciju, ka Jūras ielā, kādā viesnīcā, atrodas nomaldījusies 10 gadus veca meitene.

Pašvaldības policijas darbiniekiem ierodoties notikuma vietā, tika sastapta gan minētā meitene, gan viesnīcas iemītnieki un administrācija, kuri sniedza informāciju par notikušo situāciju. Tika noskaidrots, ka abi viesnīcas iemītnieki uz ielas sastapuši mazu meiteni, kura šķietami likās nomaldījusies. Ar meiteni tika uzsākta saruna un vaicāts vai ir paēdusi un kur dzīvo, līdz ar to, savā starpā it kā sadraudzējušies. Pēcāk meitene sievietei un vīrietim sekojusi līdzi uz viesnīcu un šķitusi ļoti neatlaidīga, kas raisīja domas, ka kaut kas nav kārtībā un ir nepieciešama palīdzība. Viesnīcā meitene tika pacienāta ar siltu tēju, jo bija nosalusi. Ierodoties Pašvaldības policijas darbiniekiem, tika noskaidrota 2012.gadā dzimušās meitenes deklarētā dzīvesvieta uz kurieni nogādāta un nodota likumiskajam pārstāvim.

Pašvaldības policijas darbinieki aicina vecākus vērst uzmanību uz bērnu drošību, sevišķi laikā, kad strauji iestājas tumsa un gaisa temperatūra noslīd zem nulles grādu atzīmes. Kā arī pateicamies iesaistītajām personām par vērību un sniegto palīdzību.