Pašvaldības policijas darbinieki veicot patruļu

Pašvaldības policijas darbinieki aiztur agresīvu personu, kura ar pašdarinātu auksto ieroci izsita operatīvā transportlīdzekļa logu

30. jūlijā Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki aizturēja agresīvu personu, kura demolēja atpūtas vietu Stendera ielā un ar pašdarinātu auksto ieroci izsita Pašvaldības policijas operatīvā transportlīdzekļa logu.

30. jūlijā ap pulksten 13:05 Pašvaldības policijas darbinieki saņēma izsaukumu uz Stendera ielu, kur kādā atpūtas vietā atrodas agresīva persona, kura demolēja telpas, izdarīja miesas bojājumus apsardzes darbiniekam, kā arī draudēja iestādes personālam. Ierodoties notikuma vietā, apsargs informēja par notikušo un norādīja virzienu uz kurieni devās agresīvais vīrietis. Policijas darbinieki, patrulējot Skolas ielā, ievēroja aizdomīgu vīrieti melnā apģērbā un cimdos, kurš rokās turēja aptuveni 2m garu virvi, kam abos galos bija piestiprinātas vairākas metāla karabīnes. Kārtībsargiem tuvojoties personai, tā kļuva agresīva un uzbruka policijas darbiniekiem – persona, vicinot virvē iesietās karabīnes, tuvojās operatīvajam transportlīdzeklim un izsita tā logu. Pēc loga izsišanas vīrietis uzsāka bēgšanu, veicot pakaļdzīšanos ar kājām Pašvaldības policijas amatpersonas, izmantojot speciālos cīņas paņēmienus un speclīdzekļus- piparu gāzi un roku dzelžus,  1986. gadā dzimušo agresoru operatīvi aizturēja Bāriņu ielā. Pārbaudot aizturēto un pie tā esošās mantas, tika konstatēts, ka viņš bija bruņojies vēl ar nažiem, šļircēm un citiem iespējami bīstamiem priekšmetiem.

Persona tika nogādāta Valsts policijas iecirknī tālākai lietas apstākļu noskaidrošanai, taču apsardzes darbiniekam nodrošināta mediķu palīdzība.